Mayıs Ayına Özel Kampanya!

Sanal Ofisin StartUp’lara Sağladığı Faydalar

Sanal Ofisin StartUp'lara Sağladığı Faydalar

Startup’lar, kurulum ve gelişim aşamasında belli bütçelere ihtiyaç duyar. Finansal destek bulunamadığı durumlarda ise maliyet azaltmak iyi bir yöntemdir. Bu amaçla kiralayacağınız sanal ofislerle ekonomik anlamda start up’ınızı rahatlatmanız mümkün. LeventOfis sanal ofisleri ise size çok daha fazlasını sunar. Kullanacağınız bu ofisler, farklı masraflardan kurtulmanızı mümkün kılarken aynı zamanda profesyonel hizmet almanızı da sağlar.

Sanal Ofis Start Up’lara Hangi Avantajları Sağlar?

Özellikle yeni kurulan bir startup’a sahipseniz, hızlı bir şekilde gelişmenize katkı sağlayacak stratejiler belirlemeniz gerekir. Bu plan ve stratejilerin hayata geçirilmesine dolaylı yollardan katkı sağlayan sanal ofislerin faydalarına yakından bakalım.

Masraflardan Kurtulmanızı Sağlar

Kısıtlı bütçelerle kurduğunuz startup’ınızın hayatta kalabilmesi için maddi açıdan rahat olmanız gerek. Bir girişimin en büyük giderlerinden biri ofislerdir. Kiralayacağınız sanal ofis ile ekstra masraflardan kurtulmanız mümkün. Özellikle fiziki bir ofise ihtiyaç duymuyorsanız bu ofisler maliyetlerin azaltılmasında büyük bir avantaj sağlar. Kira, fatura, vergi, ofis mobilyası ve materyalleri gibi masraflardan kurtulmak işinizi büyütmenizi de kolaylaştırır.

İşinize Daha Çok Zaman Ayırabilirsiniz

Startup’ınızın kuruluş ve gelişim döneminde ilgilenmeniz gereken pek çok iş olacaktır. Yönetimle ilgili de görevleriniz olacağı gibi fiziki bir ofis açmak için de zaman yaratmanız gerekir. Sanal ofis kiralayarak bu vakti işlerinize ayırabilmeniz mümkün. Sanal ofisler sağladıkları hizmetlerle sizin için her detayı düşünür. Mental olarak da rahatlayarak asıl işlerinize daha çok konsantre olabilirsiniz.

Daha Verimli Çalışmayı Mümkün Kılar

Sanal ofislerin en büyük avantajlarından biri ekonomik anlamda sizi rahatlatmak olsa da verdikleri ek hizmetlerle iş yükünüzü de azaltır. Özellikle sekreterya ve kargo hizmetlerini sizin için gerçekleştirerek işlerinizin düzenli bir şekilde yürümesine katkıda bulunur. Bu iş yüklerinden kurtularak çalışmalarınızdan daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Prestijli Lokasyondan Yararlanırsınız

Fiziki bir ofise ihtiyacı olmayan girişimciler, ilk etapta startup’larını evden yürütmeye çalışabilir. Kurumsallaşma sürecinde piyasada yer edinmek için evden yapılan çalışmalar yeterli olmaz. Bu noktada sanal ofis kiralayarak müşterileriniz ve ziyaretçilerinize adresiniz olarak bu ofisleri gösterebilirsiniz. Prestijli bir lokasyonda kiralayacağınız ofisler müşterilerinizin gözünde itibarınızı artırır.

LeventOfis sanal ofisleri, merkezi ve prestijli bir konumda adres sahibi olmanızı sağlar. Startup’ların yasal adresi olarak da gösterilebilen adresler müşterilerinizin gözünde itibarınızı artırır. Prestijli bir adresin yanı sıra LeventOfis profesyonel ek hizmetler de sunar. Belirlenen sürelerde kullanabileceğiniz toplantı odaları ve hazır ofisler iş sürekliliğinin sağlanmasına yardımcı olur. Odaklanma sorunu yaşamayacağınız rahat ofislerle çok daha üretken olmanız mümkün. LenventOfis sanal ofislerini kiralayarak toplantı odası ve hazır ofis hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir