Mayıs Ayına Özel Kampanya!

Sanal Ofisle İşinizi Kurmak Şimdi Çok Daha Kolay

Sanal Ofis Yasal Mı

İş kurmak istiyor fakat tek başınıza tüm maliyetlerin altından kalkamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Müşterilerinizle görüşürken çağrılarınızın cevapsız kalması ya da kargolarınızın teslim alınamamasından tedirgin mi oluyorsunuz? Kartvizitinize evinizin adresini bastırmak canınızı sıkıyor ve prestijli bir iş adresi kullanarak, müşterilerinize daha profesyonel mi gözükmek istiyorsunuz? İşte tüm bunların çözümü sanal ofis hizmetinden faydalanarak, kurumsal dünyaya merhaba demek.

Nasıl mı? Danışmanlık ya da eğitmenlik yapıyorsanız, online bir platformdan işlerinizi yönetiyorsanız, proje bazlı sahada çalışıyor ya da freelancersanız; yani fiziksel bir ofis ihtiyacı duymayan bir iş yönetiyorsanız sanal ofis tam size göre. Sanal ofis nedir isimli blog yazımızı buradan tıklayarak okuyabilirsiniz fakat kısaca sanal ofis, bir şirketin resmiyette var olduğu, prestijli bir adres ve buna ek olarak kargo ve çağrı hizmeti alabildiği bir ofis çözümüdür. Sanal ofis çözümü işinizi hızlı bir şekilde görünür kılarken, müşterilerinizle olan iletişiminizi kesintisiz devam ettirmenize olanak tanır.

Levent Ofis’in sunduğu sanal ofis hizmeti sizin tüm ihtiyaçlarınıza uygun şekilde belirlenmiştir. Bir şirket kurduğunuzda postalarınızın güvenli şekilde teslim alındığından ve gelen çağrılarınızın cevapsız kalmamasından emin olmak istersiniz. İşte sanal ofis kullanımında olan bir şirket için bunları düşünmek için harcanan zaman ortadan kalkar ve siz işinizin büyümesine odaklanırsınız.

Sanal ofis hizmeti, şirketlerin bütçelerine de katkı sağlayan bir yapı olarak karşımıza çıkar. Her iş kolu için alacağınız eleman maliyeti ortadan kalkar ve onları eğitmek için harcayacağınız zaman minimuma düşer. Sanal ofis hizmeti aldığınız, hizmet sağlayıcının ekibi sayesinde işinizin önemli parçalarından biri olan kurumsal kimliğinizin yürütülmesi işlemi profesyoneller tarafından gerçekleştirilir.

Sanal Ofis Şirket Kuruluşu Nedir
Sanal Ofisle İşinizi Kurmak Şimdi Çok Daha Kolay

Eleman maliyetlerinizin yanı sıra, şirket kurulma aşamasındaki tüm maliyetleriniz de minimuma düşecektir. Maliyetlerinizin azalması işiniz için ayıracağınız reklam ve pazarlama bütçelerini artırarak potansiyel müşterilerinize ulaşabileceğiniz ve daha verimli iş imkanı yaratacaktır.

Levent Ofis’ten sanal ofis kiralamanız oldukça basittir. Sanal ofis sözleşmeninizi yaptıktan sonra muhasebeciniz yardımıyla vergi dairesine  başvurunuzu yapıp yoklamanızı tamamlamanız yeterli olacaktır. İşinize rahatlıkla başlayabilirsiniz.

Keyifli ve verimli çalışmalar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir