Nisan Ayına Özel Kampanya!

Günlük Toplantı Odası Kiralama Avantajları

Levent ofis toplantı odası

Bilgi alışverişinin öneminin bu denli arttığı bir dönemde özellikle toplantı odası kiralama hizmetleri gibi girişimler iş dünyasında çok önemli bir yer kazanmıştır. Şirketlerin kalbi diyebileceğimiz bir yer olan toplantı odası hizmetlerine ulaşmak artık çok kolay bir hal almıştır. Bu hizmet sayesinde pek çok şirket ortağı daha rahat bir şekilde bir araya gelebilir ve görüşebilir. Bunların yanında sadece şirketlerin toplanması amacıyla değil eğitim, seminer gibi pek çok amaç için de toplantı odası kiralanabilir.

Toplantı odası nedir?

Bir şirketi veya konuşulacak konuyu temsil eden kişilerin bir araya gelip ilgili konu hakkında bilgi alışverişlerini yaptıkları yere toplantı odası denir.

Toplantı odası hangi durumlarda kullanılır?

Şirketler açısından bakarsak genellikle önemli bir konu hakkında karar verileceği zaman veya geleceğe yönelik planlamalar yapılacağı zaman yani, şirket temsilcilerinin bir araya gelmesinin gerektiği durumlarda kullanılır. Bunun dışında belli bir konu hakkında seminer veya eğitim verileceği zaman da kullanılabilir.

Günlük toplantı odası kiralamanın avantajları

Toplantı her zaman 3-5 kişi arasında olmayabilir ve bazen bu sayı 20-30’ları görebilir. İşte o zaman küçük bir toplantı odası yeterli olmaz ve geniş bir toplantı salonu gerekir. Her şirketin buna ayıracak bütçesi olmayabilir. Bu yüzden sadece ihtiyaç olduğu vakitlerde kullanılabilecek bir hizmet olan toplantı odası kiralama hizmeti vardır. Bu sayede çok uygun fiyatlar karşılığında belirleyeceğiniz gün ve saatlerde toplantı odasını amacınıza yönelik kullanabilirsiniz. Bunun dışında sadece maddi olarak değil hizmetlerle uğraşmaya gerek kalmayacağınız için zaman bakımından da tasarruf etmiş olursunuz.

Toplantı odası hizmetine neler dâhildir?

Piyasa da bu hizmeti veren pek çok firma mevcuttur. Her firmanın kendine özel paketleri ve bu paketlerin belirli ücretleri vardır; fakat genel olarak toplantı odası kiralama işlemine şu hizmetler dâhildir:

  • Su ve kahve gibi ikramlar
  • Limitsiz internet hizmeti
  • Resepsiyon
  • Tarayıcı ve yazıcı
  • Beyaz tahta
  • Akıllı televizyon
  • Ses sistemi
  • Klima

Tüm bu hizmetleri çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Toplantı odalarını kiralama şekli yaygın olarak tam gün veya yarım gündür. Buna bağlı fiyatlar değişkenlik gösterir. Fiyatlara ulaşmak için ilgili firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir