Mayıs Ayına Özel Kampanya!

LeventOfis Sanal Ofis Hizmeti

Sanal Ofis Nedir

LeventOfis sanal ofis, çalışanların hayatını kolaylaştırmak ve işlerine daha fazla zaman ayırabilmelerini sağlamak amacıyla çok sayıda avantaj sunar. Özellikle freelance çalışanların ve girişimcilerin tercih ettiği ofisleri kullanarak zaman ve enerjiden tasarruf etmek mümkün. LeventOfis’ten ofis kiralayarak yararlanabileceğiniz ayrıcalıklı hizmetlere yakından bakalım. Sanal ofis hakkında daha detaylı bilgi almak için ise “Sanal Ofis Nedir” yazımıza göz atabilirsiniz.

Resmi Adres

Fiziki bir ofise sahip olmasa da fatura kesen her çalışanın resmi bir adresi olmak zorunda. Özellikle girişimciler yeni bir şirket kurarken vergi dairesine iş adresi göstermekle yükümlüdür. İlgili tüm kurumlara ve müşterilerinize LeventOfis sanal ofis adresini kendi resmi adresiniz olarak gösterebilirsiniz. Tüm yazışmalarınız ve yasal işlemleriniz için bu adresi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik stopaj ödemenize de gerek kalmaz.

Prestijli Lokasyon

Ticari faaliyetlerin yürütülmesinde bazı semtler daha aktiftir. Şirket sahipleri de ofislerini doğal olarak bu bölgelerde açmak ister. Bununla birikte, böyle bir lokasyonda ofis kurmak ciddi maliyet demektir. Kira başta olmak üzere aylık giderler bir hayli yüksek olacaktır. LeventOfis sanal ofis hizmetlerinden biri de prestijli bir lokasyondur. Levent ve 4. Levent’te bulunan şubeler kolay ulaşılabilir olmasıyla da avantaj yaratır. Metro gibi toplu taşıma araçlarına, ana yollara ve önemli kurumlara olan yakınlığından faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Özellikle yalnızca evrakları teslim almak ya da telefon trafiğini yürütmek amacıyla ofis açmanız gerekiyorsa sanal ofis kullanmanız doğru bir tercih olacaktır. Bu sayede hem maliyetten kurtulursunuz hem de işinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. LeventOfis sanal ofis kiralayarak sekretarya ve posta hizmetlerinden yararlanmak mümkün. LeventOfis’in profesyonellerden oluşan kadrosu postalarınızı teslim alarak size ulaştırır. Aynı zamanda, tüm telefonlarınız cevaplanarak size anında bilgi verilir.

Ortak Alan ve Toplantı Salonu

Sanal ofis müşterilerine LeventOfis’in sunduğu hizmetlerden biri de belirlenen süreler içinde toplantı salonu kullanımıdır. Aylık belli saatlerde kullanabileceğiniz alanlar teknik ve işlevsel donanımla hazırlanır. Konforlu mobilyalar, yüksek hızlı internet, ücretsiz ikramlar ile çok daha verimli çalışabilmeniz mümkün.

Tam donanımlı toplantı salonları ise küçük ve büyük ölçekli eğitim ve seminerler düşünülerek oluşturulur. Sunumlar için kullanabileceğiniz barkovizyon ve yazı tahtalarının yanı sıra yazıcı ve tarayıcılar da hizmetinizdedir. Atıştırmalık ve içecekler ise LeventOfis sanal ofis kullanıcılarına ikram olarak verilir.

Sanal Ofis Paketleri

LeventOfis, hazırladığı farklı fiyatlara ve hizmetlere sahip paketler ile çalışanlara alternatif sunar. Yalnızca yasal adres, prestijli lokasyon ve posta servisini içeren paketlerin yanı sıra sekreterya, ortak alan ve toplantı salonundan faydalanabileceğiniz paketleri de tercih edebilirsiniz. LeventOfis, seçtiğiniz paket için size ödeme kolaylığı da sunar. Nakit ödeme yapabildiğiniz gibi online ödeme seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizle birlikte internet üzerinde de kolaylıkla LeventOfis sanal ofislerini kiralayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir