Mayıs Ayına Özel Kampanya!

LeventOfis’te Bir Gün

Ortak ofis kiralama

İstanbul’da iş dünyasının merkezi Levent’te bir ofis sahibi olmak iş kalitenizi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda çok değerli vaktinizi de tasarruflu kullanmanızı sağlayacaktır. Prestijli kurumsal firmaların çalışanlarına sunduğu tüm çalışma imkanları ile LeventOfis hayal ettiğiniz çalışma ortamını eksiksiz biçimde sizlere sunuyor. Size ve ekibinize en uygun ve yüksek standartlarda üretme imkânı sağlamak adına firmamız iş ortamında gerekli tüm olanakları bir araya getirdi.

LeventOfis’te geçireceğiniz sıradan bir iş gününde, verimli ve zinde bir çalışmaya başlamak adına zengin açık büfe kahvaltımız her gün hizmetinize sunuluyor. Konsantrasyonun olmazsa olmazı Starbucks filtre kahve de firmamızın aylık anlaşması içerisinde yer alıyor. Gün içerisinde molalarınızı keyiflendirmek ve ziyaretçilerinize ikramda bulunmak da yine bizim görevimiz. Soğuk ve sıcak içecekler her daim hazır. Böylece herhangi bir ekstra ücret ödemeden misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Hazır tüketimin sağlığınıza verdiği zararı engellemek adına ise öğleden sonra el yapımı ve lezzetli ikramlarımız bulunmakta.

Başarılı bir çalışma elbette düzenli ve özverili bir sekretarya hizmetinden geçiyor. Bu yüzden gün boyu hizmete hazır olan sekretaryamız talep ve şikayetlerinizi yerine getirme, randevuları organize etme, misafir ağırlama, yönlendirme gibi konularda güler yüzlü ve disiplinli bir iş atmosferi oluşturuyor.

Konforlu, modern, temiz, ferah ve estetik dizayna sahip bir ofiste çalışmak motivasyonunuzu artıracak ve ekibinize profesyonellik katacaktır. Daha hızlı ve nitelikli bir iletişim adına ofislerimiz teknik imkanlarda en iyisini sunuyor. Kaliteli yazıcı, limitsiz internet ve telefon hizmetiyle teknolojik alt yapıda eksiksiz bir donanıma sahibiz. Hijyenik ve nezih bir ortamda iş performansınızı ve konsantrasyonunuzu artırmayı hedefliyoruz.

Birçok başarıya imza atan deneyimli kadromuz kullanıcıların yükünü hafifletmek ve maksimum verimle yalnızca işlerine odaklanmaları için her türlü olanağı sağlıyor. LeventOfis Levent ve 4. Levent şubeleri ile İstanbul’un ve iş dünyasının kalbinde yer alıyor. Metro durağına yalnızca 50 metre uzaklıkta bulunan şubemize İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Rahatınız ve kurumsal prestijiniz bizim işimiz!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir