Temmuz Ayına Özel Kampanya!

Toplantı Odası Hizmeti Kullanım Alanları

4-levent-toplanti-odasi-soldan-gorunum

Fikir alışverişlerinin giderek önemini arttırdığı bu dönemde toplantı odası hizmeti gibi hizmetler de bir ihtiyaç haline gelmiştir. Artık pek çok şirket, çalışanlarını şirketin bir parçası sayarak onlara gereken değeri vermeye başlamışlardır. Bunu ise, çalışanlara gerektiğinde eğitimler ve seminerler vererek veya gerekirse şirket ekipleriyle toplantılar düzenleyerek, şirket hakkında yorumlarını alarak yaparlar.

Toplantı odası hizmeti nedir? Hani amaçlar için kullanılır?

Toplantı odası kurma uğraşları ve masraflarından kaçınmak isteyen girişimciler, ekipler ve firmaların tercih ettiği bir hazır toplantı hizmeti kiralama sistemidir denebilir. Günümüzde pek çok küçük ve büyük ölçekli firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Toplantı odaları pek çok amaca hizmet edebilir; firma yöneticileri iş hakkında konuşmak için kullanabilirler, bir ekip belli bir konu hakkında seminer vermek için kullanabilir, işverenler veya öğretmenler bir eğitim vermek için kullanabilirler. Tabi ki de toplantı odalarının paketleri katılan kişi sayısına göre farklılık göstermektedir. Küçük ölçekli ofisler genellikle 1-4 kişilik paketleri tercih ederlerken girişim kulüpleri gibi ekipler 10-20 kişilik paketleri tercih edebilirler.

Toplantı odası hizmetine neler dâhildir?

Bu sorunun cevabı, toplantı odası hizmeti veren firmalardan firmalara değişiklik gösterse bile genel olarak şu hizmetleri içerir:

  • Ergonomik, rahat koltuklar
  • Su, kahve ve çay gibi içecek ikramları
  • Limitsiz internet hizmeti
  • Resepsiyon
  • Barkovizyon
  • Yazı ve tarayıcı hizmeti
  • Tahta gibi toplantı odası gereçleri

Toplantı odası kullanmanın avantajları

İlk olarak zamandan tasarruf sağlarsınız; çünkü toplantı odası kurmak ve hazırlamak çok uğraş gerektiren bir işlemdir ve toplantı odası hizmeti kiralayarak tüm bu uğraşlardan kurtularak direkt olarak toplantınıza odaklanabilirsiniz.

Bir öğretmenin bir konu hakkında eğitim vermek için kullanabileceğini belirtmiştik. Eğer bu öğretmen düzenli olarak değil de nadiren bu işi yapıyorsa doğal olarak kişisel bir toplantı odasına sahip olmayacaktır. Bu yüzden öğretmen için toplantı odası hizmeti kiralamak çok daha avantajlı bir konumda olacaktır. Aynı şekilde bir ekibe seminer vermek için de kullanılması da duruma göre avantajlı sayılabilir; çünkü merkezi bir konumda olacağından dolayı tüm katılımcıların rahatça ulaşım sağlayabileceği bir konumda olur ve herkesin tam zamanında toplantı odasında bulunmasına katkı sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X