LEVENT OFİS

Toplantı Odası Kiralama

toplanti-odasi-kiramala İş hayatında hem müşterilerle hem de ekiple yapılacak toplantılar şirketlerin gelişimi açısından oldukça önemlidir. Bazı şirketler bu toplantıları toplantı salonlarında yaparken bazıları ise kafe ya da restoran gibi mekanlarda görüşmelerini gerçekleştirir. Toplantı odaları, toplantıların daha verimli ve üretken geçebilmesi adına özel olarak dizayn edilen alanlardır. Bu nedenle, dışarıda yapılan görüşmeler yerine bu salonları tercih etmek gerekir.

Gün içinde bir ofise ihtiyaç duymayan freelancer’lar, girişimciler ya da sahada çalışanlar müşterileri ile toplantı yapmak istediklerinde genellikle dış mekanları tercih eder. Yeni çalışma sistemlerinin ortaya çıkması ile özellikle bu meslek grupları toplantı odası kiralama yöntemini sıklıkla tercih etmeye başlar. Firmalar, bir ofise bağlı olmadan çalışabilen home office çalışanlar ve girişimcileri düşünerek toplantı odası hizmeti verir. Kullanıcılar, ihtiyaç duydukları her donanıma kolaylıkla ulaşabilecekleri toplantı odalarında gürültü gibi dış etkenler olmadan görüşmelerini gerçekleştirebilir.

Genellikle iş dünyasının merkezi olarak nitelendirilen lokasyonlarda hizmet veren firmalar, bu konumların prestijinden de yararlanma imkanı tanır. Toplantı odası kiralama yöntemi ile müşterilerinizin gözünde itibarınızı artırabilir, kurumsal imajınızı güçlendirebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Toplantı Odası Hizmeti Nedir?

toplanti-odasi-kiramala1 Toplantı odaları, müşteriler ve ekiplerle birlikte yapılacak görüşmelerin yanı sıra çalışanların eğitimleri ve seminerleri için de sıklıkla tercih edilir. Toplantı odası hizmeti veren firmalar, bu farklı amaçları göz önünde tutarak farklı dizaynlara sahip toplantı odalarını kullanıcıların seçimine bırakır.

Bu anlamda, toplantı odası bulunmayan şirketlerin ya da freelance çalışanların görüşmelerini, eğitim ve seminerlerini gerçekleştirebileceği hazır odalar toplantı odası hizmeti olarak sunulur. Toplantı odası hizmeti içinde teknik ve işlevsel donanımlar, yüksek hızlı sınırsız internet, tarayıcı ve yazıcı, beyaz tahta, projeksiyon, LCD ekran, ses sistemi gibi kullanıcıların ihtiyaç duyduğu farklı materyaller bulunur. Firmalar, genellikle toplantı süresi boyunca içecek ikramında da bulunur.

Toplantı odası kiralama için firmaların özel olarak hazırladığı paketler de incelenebilir. Küçük ve büyük ölçekli şirketler için kişi sayısına göre tasarlanan alanlardan ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Yine kişi sayısına ve toplantının amacına göre U düzeni, sınıf düzeni, seminer düzeni gibi farklı şekillerde hazırlanan toplantı odaları bulunur. Modern ve kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak teknik altyapı ile donatılan toplantı odalarını kullanım amacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Toplantı Odası Kiralamanın Avantajları

toplanti-odasi-kiramala2 Toplantı odası kiralama kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlar. Toplantı odası hizmeti veren firmalar, kullanıcıların verimli ve üretken görüşmeler geerçekleştirebilmesi için teknik donanıma sahip odalar sunar. Aynı zamanda gürültüden uzak, ferah odalar toplantının kesilmesini ya da katılımcıların bunalmasını da önler.

Toplantı odası kiralama ile öncelikle ciddi bir maliyetten kurtulabilirsiniz. Şirketlerin toplantı odası kurması bütçelerinin oldukça zorlanmasına neden olur. Kişi sayısına uygun alan yaratılmasının yanı sıra teknik ekipmanın temini ve toplantı odasının dekorasyonu için önemli ölçüde kaynak ayırmak gerekir. Aynı zamanda, her toplantının birbiri ile aynı olmayacağı da düşünülmelidir. Eğitim, seminer, konferans ya da workshop gibi amaçlarla kullanılan toplantı odalarının düzenleri de farklı olmalıdır. Tüm bu nedenler göz önünde bulundurulduğunda, uygun fiyatlarla saatlik, günlük ya da haftalık kiralanabilen hazır toplantı odaları ile ciddi anlamda tasarruf edebilmek mümkündür.

Toplantı odası kiralayarak yalnızca maliyetten değil zamanda da tasarruf edebilirsiniz. Toplantı odası hizmeti veren firmalar, sizin ve ekibinizin ne amaçla toplantı yapacağını ve kaç kişi olacağınızı önceden bilerek buna göre hazırlık yapar. Bu hazırlıklarla ilgilenmenize gerek kalmadığı için de işinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Levent’te Toplantı Odası Kiralama

toplanti-odasi-kiramala3 Girişimciler, freelance çalışanlar ve şirketler toplantı odası kiralarken lokasyona da önem verir. Büyük ve köklü şirketlerin bulunduğu prestijli lokasyonlar müşterileri etkilemenin kolay yollarından biridir. Toplantı odası hizmeti veren firmalar da çalışan popülasyonunun yüksek olduğu bu prestijli konumlarda faaliyet gösterir. Müşterilerinizle yapacağınız toplantılarda her türlü imkanın sunulduğu bu bölgelerde toplantı salonu kiralayarak itibarınızı artırmanız mümkündür.

Finans dünyasının kalbi olarak bilinen Levent de bu prestijli bölgelerin başında gelir. Levent’te toplantı odası kiralayarak ulaşım ağlarına, eğlence ve büyük alışveriş merkezlerine yakın olabilirsiniz. Toplu taşıma ve ana yollara yakınlık hem çalışanlar hem müşteriler için önemlidir. Kalabalık gruplarla yapılan toplantılarda, farklı ve uzak semtlerden toplantıya katılacaklar da düşünülerek Levent gibi ulaşım sıkıntısı olmayan bölgeler tercih edilmelidir. Ulaşım için vakit kaybetmemek, zamandan tasarruf etmenin de en kolay yollarından biridir.

Şirketler saatlik, günlük ya da haftalık olarak toplantı odalarını kiralayabilir. Özellikle tüm gün süren toplantılar arasında hızlı bir şekilde dinlenebilmek ve ihtiyaçları giderebilmek için yakında alışveriş noktaları olması önemlidir. Levent hem sosyal aktivitelerde bulunabileceğiniz hem de ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabileceğiniz büyük alışveriş merkezlerine ev sahipliği yapar. Toplantı odası hizmeti veren firmalar da genellikle bu merkezlerin yakınında bulunur. Bu sayede, zaman kaybetmeden dinlenebilir ve toplantı odasına ulaşabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Toplantı Odasını Kimler Tercih Eder?

toplanti-odasi-kiramala4 Toplantı odası hizmeti, günümüzde farklı meslek grupları tarafından tercih edilir. Fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan çalışabilen freelancer’lar, danışmanlar, home office çalışanlar, eğitimciler, girişimciler, avukatlar, günün büyük kısmını sahada geçirenler gibi iş kollarının yanı sıra toplantı odasına sahip olmayan büyük ve küçük ölçekli şirketler de bu hizmetten sıklıkla yararlanır.

Toplantı odaları bu meslek grupları tarafından farklı amaçlarla kullanılır. Tek başına çalışanlar genellikle müşterileri ile yapacakları görüşmeler için toplantı odası hizmetinden yararlanır. Şirketler ise hem çalışanları hem de müşterileri ile yapacakları toplantılar için bu odaları tercih eder. Toplantı odası veren firmalar da kişi sayısına ve toplantı amacına göre hazırlanan farklı alanları kullanıcıların seçimine bırakır. İster birkaç kişilik ister 20’den fazla kalabalık gruplara ev sahipliği yapabilen toplantı odalarında çalışanlarınıza eğitim verebilir, seminer ve konferans düzenleyebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)