Temmuz Ayına Özel Kampanya!

Paylaşımlı Ofis Alanlarının En Önemli 3 Katkısı

Sanal Ofis

Paylaşımlı ofis alanları; yani içinde sanal ofis, hazır ofis, toplantı odası ya da seminer  salonu gibi ofis hizmetleri barındıran günümüz ofis çözümleri start-up ve freelancerların gözdesi. Eğer ki bu ekosistemin içindeyseniz bu kavramların neler olduğunu çoktan biliyorsunuzdur fakat bilmeyenler için kısaca yinelememiz gerekirse: Sanal ofis, mobil çalışansanız ve şirket kurulumu yapmak isterseniz size yasal adres sağlar. Hazır ofis, mobilyalı, ihtiyaçlarınıza uygun tasarlanmış ve sizi tüm ofis giderlerinden (elektrik,su,ısıtma vs.) kurtan kullanımza hazır ofislerdir. Toplantı odası, kurumsal firmalara, etkinlik düzenleyenlere ve eğitim vermek isteyenlere sunulan bir hizmettir.

Paylaşımlı ofis alanları bu hizmetleri vermenin yanında, size birçok katkıda da bulunurlar.

1. Bütçenize Katkısı

Çalıştığınız alan, sizin her anlamda geleceğinize yatırım yaptığınız  yer olarak tanımlandığı için elbette ki rahatlık ve bütçenize katkısı öncelikli tercihleriniz arasında olacaktır. Eğer ki işlerinizi ofis dışında yürüten biriyseniz sanal ofis hizmeti size uygun çözüm olurken, yeni kurulan ve ofise ihtiyaç duyan bir işletmeyseniz sizin için ofis tutma maliyetinden çok daha akıllı çözüm olan hazır ofis bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Paylaşımlı ofis olarak hizmet veren Levent Ofis’ten hazır ofis kiraladığınızda ya da kendi ofisinizi tuttuğunuzdaki yatırım maliyetiniz aşağıdaki tabloda özetlenmiştir.

Freelance çalışmanız  ya da start-up olmanız her zaman zengin olacağınız anlamına gelmediği gibi bütçenizi en başından ayarlayıp işinizin gelişimine olanak sağlayacak alanlara para harcamanız başarınızın anahtarlarından olacaktır. Unutmayın ki; bu gibi hizmet veren alanlar paylaşım ekonomisi düşüncesinden yola çıkmışlardır.

2. Topluluk

Her zaman sizinle aynı kafada insanlarla tanışmak güzeldir! Aynı kafada olan fakat çok farklı düşünen, değişik işler yapan ya da kendini farklı kılmayı başaran insanlarla tanışmanız için paylaşımlı ofis alanları en uygun yerdir. Buradan yola çıkarak çalıştığınız ofis ortamındaki diğer çalışanlarla iş ortaklığı kurabilir, eğer bir fikriniz var ise yazılımcınızı bulabilir, yeni işinizin co-founder’ını burada bulup yelken açacağınız yeni iş düşüncesini bu alanlarda geliştirebilirsiniz! Ama şuna dikkat! Topluluğa yeni katılan kişileri de aranızda yer açmayı unutmayın 🙂

3. Dizayn

Tasarım beraberinde ilham duygusunu ve konsantrasyonu getirir. Gezdiğiniz yerler, okuduğunuz bir kitap, izlediğiniz bir film, ders aldığınız hocanız ya da çalıştığınız alan… Bu saydıklarımızın hepsi bizler için ilham kaynağıdır aslında. Verimliliğinizi artırıcı ofislerde çalışmak iş yaşantınızdaki başarınız için de oldukça önemlidir. Bu sebeple çalışma alanınızın dizaynı bir numaralı dostunuzdur. Çiçekler, yeşil alan, ortak alanlar, renk seçimleri, toplantı odalarının tasarımı, koltukların rahatlığı, ofis mobilyalarının seçimi vb. konular mekan tasarımlarının en dikkat edilmesi gereken unsurları arasındadır.  Dizaynı ile bütünleşen, girdiğinizde sizi mutlu eden alanlarda çalışmanız kendiniz ve işiniz için faydalı olacaktır. Levent Ofis ise sizi böyle karşılar, yolunuzun düşmesi dileğiyle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X