Temmuz Ayına Özel Kampanya!

Hazır Ofis Hizmeti ve Sunduğu Ayrıcalıklar

Hazır ofis istanbul

Günümüz ticaret dünyasında her geçen gün artan ofis masraflarına bir çözüm yolu olarak ortaya çıkan hazır ofis hizmetleri pek çok girişimci için vazgeçilemez bir hizmete dönüşmüştür. Özellikle ofis uğraşlarıyla vakit kaybedilmemesini sağladığı için firma sahipleri kendilerini daha fazla işe odaklayabilirler. Tabi ki her işte olduğu gibi hazır ofislerde de konum çok önemlidir ve bu hizmeti veren firmaların büyük bir kısmı konum olarak ticaret merkezlerini seçmişlerdir. Bu sayede hazır ofis kiralayan kişiler direkt olarak ticaret akışının güçlü bir şekilde yaşandığı merkezlerde işlerini idame ettirebilirler.

Hazır ofis nedir ve hangi hizmetleri sağlar?

Hazır ofisi kısaca tanımlamak gerekirse; her türlü ofis hizmetinin hazır olarak sağlandığı kiralanabilir bir ofis hizmetleri paketidir diyebiliriz. Bu hizmet sayesinde birçok gerekli ofis uğraşıyla vakit kaybetmenize gerek kalmaz; çünkü kiraladığınız hizmet dâhilinde firma sizin yerinize bunları yerine getirir.

Hazır ofis paketleri firmaları göre değişiklik gösterse bile temel olarak şu hizmetleri içerirler:

  • Ofis mobilyası gibi gerekli ofis ihtiyaçları
  • Resmi adres hizmeti
  • Düzenli olarak sağlanan ofis temizleme hizmeti
  • Limitsiz, fiber internet ve şirketinize özel telefon hattı
  • Posta ve kargo hizmetleri
  • Resepsiyon, çağrı, danışma gibi ofis hizmetleri
  • Seçilen hazır ofis paketine dâhilinde ise belirli gün ve saatlerde kullanılmak üzere sunulan toplantı odası hizmeti

Hazır ofis ve konumun önemi

Yalnızca hazır ofis için değil her türlü ofis türü için lokasyon çok önemlidir. Şirketinizi kurarken ya da gelişimi için çabalarken merkezi bir adresinizin olması size ve şirketinize güzel bir imaj kazandıracaktır.

Özellikle büyük şehirlerde ticaret akışı belli bölgelerde yoğunlaşır. İstanbul’da hazır ofis hizmeti alabileceğiniz çeşitli firma mevcuttur ve Türkiye’nin metropolü dediğimiz İstanbul’u ele alacak olursak Avrupa yakası ve bu yakada bulunan Beşiktaş, Taksim, Levent, 4. Levent gibi belli başlı bölgeler bir tık daha ön plana çıkmaktadırlar. Dolayısıyla bu bölgelerde bir ofis sahibi olmak belli bir prestij kazanmanız anlamına gelecektir.

Bu bölgelerde pek çok hazır ofis hizmeti veren firma mevcuttur ve Levent Ofis firması da onlardan biridir. Levent ve 4. Levent de bulunmalarından dolayı direkt olarak iş dünyasının merkezinde rol almaktadırlar. Ayrıca sanılanın aksine merkezi bir yerde bile olsa hazır ofis hizmetlerine çok uygun fiyatlarla ulaşılabilmektedir. Levent Ofis’in sunmuş olduğu hazır ofis hizmet paketi 2250 TL + KDV’den başlayan cep dostu bir kiralama bedeli ile sunulmaktadır.

Görüldüğü üzere Türkiye’nin ticaret merkezi olan İstanbul’da hazır ofis kiralamanın bedeli bile çok uygun fiyatlara gelebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X