Haziran Ayına Özel Kampanya!

Hazır Ofis Kullanan Dünyaca Ünlü Şirketler

Levent Ofis Sanal Ofis Kiralama İstanbul

Yeni nesil çalışma sistemlerinin başında gelen hazır ofisler, büyük ve küçük ölçekli çok sayıda şirket tarafından tercih ediliyor. Kullanıcılarının gün içinde ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri veren hazır ofis firmaları, tam donanımlı özel alanlar yaratıyor. Teknik altyapıdan konforlu mobilyalara kadar tüm ofis materyalleri bu alanlarda hazır olarak bekliyor. Çalışanların yalnızca bilgisayarlarını götürdükleri hazır ofisleri kullanarak maliyet ve zaman kayıplarını önlemek de mümkün.

Hazır ofisler, yalnızca yerel şirketler tarafından değil dünyaca ünlü büyük şirketler tarafından da tercih ediliyor. Neredeyse herkesin bildiği hazır ofis kullanıcısı büyük şirketleri sizin için sıraladık.

Apple

Apple, 2017 yılında bazı çalışanlarını Berlin’de bulunan Mindspace hazır ofislerine taşıdı. Birkaç kata yayılan hazır ofisler, firmanın sunduğu tüm hizmetlerle Apple’a katkı sağlıyor.

Microsoft

Microsoft, 2016 yılında hazır ofis denince akla gelen ilk isimlerden biri olan WeWork ile çalışmaya başladı. Şirketin yaklaşık 300 çalışanı Manhattan’da bulunan WeWork hazır ofislerini kullanıyor.

Facebook

Facebook da hazır ofis kullanan dünyaca ünlü şirketlerden biri. WeWork’le birlikte çalışan Facebook için tasarlanan hazır ofisler geniş bir alana yayılıyor. Firmanın sağladığı tüm hizmetlerden Facebook da yararlanıyor.

Alibaba

Alibaba, Bengaluru’da bulunan hazır ofisleri kullanıyor. İnsan Kaynakları ve operasyonlarla ilgili bazı birimlerini hazır ofislere taşıyan Alibaba, çalışmalarını yürütmek için profesyonel ekiplere güveniyor.

Mozilla

Kullanıcılarına daha iyi bir internet deneyimi yaşatmak isteyen Mozilla da hazır ofis kullanıcıları arasında bulunuyor. Küresel bir platform olan Mozilla, dünyanın dört bir yanında bulunan çalışanlara sahip. Bu farklı lokasyonlarda bulunan çalışanları için de hazır ofis hizmeti veren büyük firmaları tercih ediyor.

IBM

IBM de WeWork hazır ofis hizmetlerinden yararlanan şirketler arasında. 8 katlı bir binanın tüm ofisleri IBM için özel olarak hazırlanmış. New York’ta bulunan hazır ofisleri kullanan IBM’in yaklaşık 600 çalışanı bu modern alanlarda çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X