Mayıs Ayına Özel Kampanya!

Ofis Açarken Karşınıza Çıkacak Tüm Masraflar

Sanal Ofis Nedir

Hem yeni kurulan girişimler hem de halihazırda var olan şirketler için ofis açmak oldukça maliyetli ve zaman alan bir süreç. Özellikle çalışan nüfusunun yoğunlaştığı prestijli bölgelerde ofis kiraları aynı oranda yüksektir. Yüksek kiralar ve ofis materyalleri için ayrılan kaynak, bütçelerin oldukça zorlanmasına neden olur. Yeni kurulan şirketlerin kısıtlı bütçelerini ofis açmak için değil işlerini geliştirmek amacıyla kullanmaları daha akıllı bir hamle olacaktır.

Şirketler, prestijli lokasyonlarda buldukları ofisler için yüksek kiraların yanı sıra tek seferlik emlakçı ücreti ve depozito gibi masraflar için de kaynak ayırmak zorunda. Aynı zamanda, ticari faaliyette bulunan tüm şirketler ofis açtıkları zaman stopaj vergisi ödemekle de yükümlüdür.

Ofis materyalleri de kaynak ayrılması gereken oldukça maliyetli noktalardan biri olarak karşımıza çıkar. Çalışanların ofiste rahat edebilmeleri için konforlu mobilyalar almak gerekir. Bununla birlikte, verimli bir çalışma ortamı yaratmak amacıyla ferah ve aydınlık bir ofis dekorasyonu da ihtiyaçlar arasında bulunur. Bilgisayar, yazıcı, tarayıcı gibi teknik ekipman da çalışanların gün içinde kullandığı materyaller arasındadır.

Geleneksel ofislerde kira ile birlikte faturalar gibi aylık sabit giderler de bulunur. Gün içinde çalışanların kullanacakları kırtasiye malzemelerinin her ay yenilenmesi gerekir. Çalışan maaşları da düzenli ödemeler arasında. Şirketler için kurumsal imajı güçlendirmek büyük önem taşır. Bunun için sekreter ve resepsiyon gibi hizmetlerin bulunması müşteriler üzerinde olumlu bir izlenim yaratmanın kolay yollarından biridir. Şirketler, bu işler için profesyonel personellerle çalışır. Bu personele ve varsa kendi ekiplerine de maaş ödemesi yapması gerekir.

Ofis kurulumunda bütçelerin zorlanmasına neden olan tüm bu gider kalemlerinden kurtulmanın en kolay yollarından biri hazır ofis kiralamaktır.

Tam Donanımlı LeventOfis Hazır Ofisleri

LeventOfis hazır ofisleri, büyük ve köklü şirketlerin yer aldığı Levent ve 4. Levent’te faaliyet gösterir. LeventOfis, İstanbul’un en prestijli lokasyonlarında ofis sahibi olmanın kolay ve maliyetsiz yollarından birini profesyonel hizmet anlayışı ile kullanıcılarına sunar.

Hiçbir kurulum masrafı yapmadan sahip olabileceğiniz hazır ofislerde, normal bir ofisten beklediğiniz tüm hizmetleri alabilirsiniz. LeventOfis’in profesyonel çağrı merkezi, resepsiyon ve kargo karşılama ekipleri şirketinizi büyütürken yanınızda olur. Müşterileriniz üzerinde en iyi intibayı bırakacak ve yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olacak sekreterya ve resepsiyon hizmetleri LeventOfis tarafından kullanıcılarına sunulur.

Kullanıcıların gün içinde ihtiyaç duyacağı teknik ekipman da ofislerde hazır olarak bulunur. Çalışanların verimli ve üretken saatler geçirmesine yardımcı olan rahat ve konforlu mobilyaları da LeventOfis hazır ofis hizmeti içinde bulabilirsiniz.

Kişi sayısına göre farklı genişlikte tasarlanan İstanbul hazır ofislere LeventOfis’in avantajlı fiyatları ile sahip olabilir, maliyet ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir