Temmuz Ayına Özel Kampanya!

İstanbul’daki ofisiniz: LeventOfis

Levent ofis toplantı odası

İş dünyasının lider şehri İstanbul’da işlerinizi çok daha hızlı genişletebilme ve o dünyanın bir parçası olabilmeniz mümkün. Verdiğiniz hizmet ve profesyonelliğiniz kadar kolay ulaşılabilir olmanızın da bu dünyada yer edinebilmeniz için önemli bir nokta olduğunu unutmayın. 

Nüfusu oldukça kalabalık olan İstanbul’da trafiğin tam bir işkence olduğu iş giriş-çıkış saatlerinden etkilenmemek, şehrin gözde konumlarında prestijinizi yükseltecek profesyonel ofis hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız LeventOfis’le tanışmak için vakit kaybetmeyin. LeventOfis, hazır ofis, sanal ofis ve kiralık toplantı salonları temini sağlayarak hizmet vermektedir. Levent ve 4.Levent’teki saygın konumlarına rağmen makul fiyatları ve sunduğu profesyonel hizmetle LeventOfis, iş dünyasında attığınız her adımda yanınızda olacak.

Son dönemlerde daha tasarruflu ve verimli olması nedeniyle çalışma şekillerinde bazı değişiklikler meydana gelmiştir. Start-up’ların sanal veya hazır ofislere yönelmesi, şirketlerin hazır toplantı salonları kiralaması, masrafları küçültmeyi arzulayanların paylaşımlı ofis tercihi bu değişikliklere dahil edilebilir. Sağladıkları avantajları ise sadece tasarruflu olmasıyla kısıtlayamayız, bu ofislerin diğer birçok avantajı bulunmaktadır.

Peki, bu ofisleri nereden kiralayabilirim?

Çalışma alanı tercihlerinin son dönemlerde değişmesiyle birlikte birçok şirket hazır ofis fikrine sıcak bakmaya başladı. Bu durumda özellikle İstanbul’da şirketlere veya kişilere hazır ofis hizmeti veren birçok marka ortaya çıktı. Günden güne rağbeti artan bu ofislerden herhangi birini kiralamadan önce durup düşünmeniz gereken bazı detaylar var tabii. Profesyonellik, prestij, ulaşım kolaylığı ve sağladığı diğer avantajları iyice değerlendirerek kendinize en uygun ofisi tercih etmelisiniz.

Neden LeventOfis?

Özellikle İstanbul gibi trafiğin korkunç derecede yoğun olduğu bir şehirde işe ulaşımda kaybettiğiniz süreyi minimuma indirgemek, kendinize kazandıracağınız en önemli şeydir. Bu sebeple LeventOfis’in avantajlı konumunu değerlendirebilirsiniz. Levent ve 4.Levent metro duraklarına 1 dakika olan LeventOfis’in kapalı ve güvenlikli otopark hizmetiyle park sorunlarına da çözüm bulacaksınız.

Şık dizaynı ve ihtiyaç duyacağınız bütün ofis materyalleriyle donatılmış ofislerin günlük temizliği, sıcak içecekler ve ikramlar, yüksek hızlı internet tamamen LeventOfis tarafından karşılanır. Günlük kiralayabileceğiniz veya tercih edeceğiniz ofis şekline göre belirli bir zaman diliminde kullanım izniniz olan toplantı odaları ve konferans salonları, LeventOfis tarafından organize edilen etkinlikler ve diğer hizmetleriyle ofis tercihinizi LeventOfis’ten yana kullanmanın bütün avantajlarını keyifle değerlendirebilirsiniz.

Yine kiralayıcı firma tarafından karşılanan sekreterlik hizmeti de bu ofis sistemlerinin vazgeçilmez parçasıdır. Kargo teslim alımı, telefon görüşmelerinin yapılması ve maillerin tarafınıza iletilmesi gibi işlerle ilgilenen sekreteriniz bulunacaktır. Üstelik konum olarak da dizayn olarak da oldukça cazip olan LeventOfis’i adres olarak göstermenizde yasal olarak hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Ofis hizmetlerimizi tercih ettiğiniz takdirde ziyaretçilerinizin en iyi şekilde ağırlanacağından, mail ve aramaların size en kısa sürede rapor edileceğinden emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X